Náramek z lávových kamenů a lazuritu
Kód: F87Související produkty
Detailní popis produktu
Lazurit je úžasným pomocníkem při meditaci a boji s depresemi či stresem. Svému nositeli dodává vyrovnanost a posiluje jeho psychické schopnosti. Lazurit tiší migrény a menstruační bolesti. Snižuje horečku i krevní tlak a detoxikuje organismus. Působí proti nespavosti a závratím.
Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.Délka náramku: 19 cm je na kvalitní gumičce a každému perfektně sedne
Velikost kamenů: 8 mm
Materiál: lávové kameny, ametyst
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| EAN: | 8595575540805 |
Náramek je vyrobený tygřího oka, křišťálu a černého achátu. Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.
Klasický perlový náramek vhodný pro každou ženu, hodí se téměř ke každé události Perlový náramek o délce 19 cm je složen říčních perel velikosti 8-9 mm v černé barvě.
Tento exkluzivní náramek je vyrobený z tematitu a zdobí jej Korunka.
Je kamen planety Venuše a Neptun. V dávných dobách byl uznáván jako posvátný a ochranně léčivý kámen. Je též kamenem štěstí, vhodný pro meditace, zvyšuje intuici.
Jaspis přináší zdraví a sílu, podněcuje základní čakru, snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky, zvyšuje pohlavní výkonnost
Klasický perlový náramek vhodný pro každou ženu, hodí se téměř ke každé události Perlový náramek o délce 19 cm je složen říčních perel velikosti 8-9 mm v bílé barvě.
Fialový jaspis mírní ukvapenost a neuváženost, učí rozvážnosti a trpělivosti, pomáhá nám dokonale poznat sami sebe. Léčí žaludeční potíže a křeče, podporuje nervový systém a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
