Valentýnský kód na slevu 30%: LOVE30

Náramek strom života mořský jaspis

Kód: F123
Neohodnoceno
Značka: Tiniana
495 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
TTento náramek je vyrobený z jaspisu, zdobí jej motiv stromu života ve stříbrné barvě. Strom života jsou symbolem stvoření, života, moudrosti a stability. Své majitele ochrání před zlem, přinesou jí klid a lásku. Je spojen s narozením, životem i smrtí. Symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento  náramek je vyrobený z jaspisu zdobí jej motiv  stromu života ve stříbrné barvě. Strom života jsou symbolem stvoření, života, moudrosti a stability. Své majitele ochrání před zlem, přinesou jí klid a lásku. Je spojen s narozením, životem i smrtí. Symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost.
Kořeny stromu jsou hluboko v zemi, odkud čerpají živiny a sílu. Kmen stojí v prostoru a větve se košatí do všech světových stran. Koruna míří k Nebesům, odkud čerpá vesmírnou energii. V minulosti se stromům zasvěcovaly háje nebo celé lesy. Měly hluboký duchovní význam a léčivou moc.
Dává najevo sílu, ale i křehkost našeho bytí.
Symbolizuje propojení čtyř zemských elementů (Zemi, Oheň, Vodu, Vzduch). V zemi jsou kořeny. Z listů, mezi kterými je vzduch, kape
voda. Oheň symbolizuje chemickou přeměnu oxidací. Představuje vzájemnou propojenost všeho živého.

Mořský jaspis je přiřazen planetě Merkur a náleží elementu vzduchu. Dodává kreativitu, pomáhá k prosazení vlastních nápadů, podporuje imunitní systém, detoxikuje, regeneruje tkáně.

 

Náramek je vhodným módním doplňkem pro ženy i pro muže.

Délka náramku: cca 19 cm  je na kvalitní gumičce a každému perfektně sedne

Velikost kamenů: 8 mm

Materiál: mořský jaspis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: